78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti
78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti
78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti
78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti
78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti
78 Kartlı Regin Antik Tarot Seti

78 Kartlı Regin Antik Tarot Destesi (TAROT04)

Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
:

   Regin Antik Tarot Destesi dünyaca ünlü ressam Pamela Colman Smith tarafından 1900 lü yılların başında çizilmiş 78 sanat eserinin birleşiminden oluşan bir majör ve minör arcana tarot destesidir. Regin Collective yorumuyla tekrar tasarlanan bu deste eşsiz bir koleksiyon ürünü haline getirildi. yüksek baskı kalitesine sahip antik kartlar, yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Kartlar eskitilmiş görünmesi için özel olarak tasarlanmıştır ancak uzun ömürlü olması içinde günümüz teknolojisinide kullanır. Deste 1. sınıf zanaat kağıdı kullanılarak  el işçiliği ile  üretilmiştir.  Bundan kaynaklı kartlar arka kenar kısımlarında hafif çatlaklar yada sizi rahatsız etmeyecek ufak sıyrıklar görebilirsiniz. Kağıt özelliğinden kaynaklı kullanımdan kısa süre sonra o çatlak ve soyulmalar antik görünümü destekleyen müthiş ayrıntılara dönüşecek. Desteniz size uzun yıllar hizmet edecek ve gittikçe güçlenen antik efektiyle sizi sürekli şaşırtacak. 

Kart ölçüsü 11.5 x 6.5 cm'dir.

Kutu içerisinde 78 adet Regin Antik Tarot Kartı ve  40 sayfalık kitapçık bulunmaktadır. Bu ürün kese İÇERMEZ. Sadece 78 Tarot kartı , özel tasarım kutu ve kitapçık ile birlikte gönderilir.
Tarot kartları hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir.

Kartlar ayrıca psikolojik karakterin maneviyat yada ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.
Geçmişi ve geleceği hiç birimiz değiştiremeyiz.
Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara alacağımız cevaplarla merak ettiklerimizi yanıtlayabilir
ve yönümüzü çizebiliriz.
Anlattığımız bilgilerle kartların söylediklerini yorumlamaya çalışın, sezgilerinizi de katmayı unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR