Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri
Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri

Doğal Taş Dizesi / Bileklik Seçenekleri (DTBCS025)

Fiyat : ₺9,90(KDV Dahil)
:
Doğal taşların sürekli ve doğru enerji ile kullanıldığında bir çok faydası olduğu bilinir. Bu üründe ister doğaltaş dizesi olarak farklı aksesuarlarınızda ister doğrudan bileklik olarak kullanabileceğiniz doğal taş dizelerinin özellikleri şu şekilde;

KUVARS
Beyin fonksiyonlarını uyararak, duygusal dengeyi sağlar. Pozitif enerjiyi depolar ve kuvvetlendirerek ortama yayar. Zihinsel formları düzenler. Bedeni zinde tutar, güç ve canlılık verir. Öfke, korku, suçluluk ve kıskançlık gibi olumsuz durumlardan korur. Kuvars taşları bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi ve elektronik cihazların yaydığı radyasyonu yok eder.


PEMBE KUVARS
Güçlü enerjisiyle aşk ve sevgiyi temsil eder. Affetme, romantizm, aşk ve öz sevgi konularında güçlü titreşimler yayar. Kristali taşıyan kişiyi duygusal anlamda şifalandırır, travma veya negatif düşüncelerin oluşturmuş olduğu duygusal duvarları yıkmaya yardımcı olur.

YEŞİM
Yeşim Taşı, genellikle kalp ve vücuttaki genel sağlık durumu üzerinde etki gösterir. Etkisi sinirleri dengeler ve kalp ritmini yatıştırır. Eklem ve kaslar üzerinde etkilidir. Uyku halinde kullanıldığı zaman vücuttaki ağrı ve sızıların giderilmesinde yardımcı olur. İnsanın içinde bulunduğu ruhsal gerginlikleri azaltarak, ruhu rahatlatır ve dinlendirir. Dengeleyici ve şifa verici özelliğinden dolayı toksinlerin ve diğer zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar. Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak, uzun ve dinç bir yaşam sağlar. Huzur ve bilgeliği açığa çıkarır, olumsuzları ortadan kaldırarak ve kişinin kendisini gerçekte olduğu gibi görmesini teşvik eder. Suçluluk duygularını iyileştirmek ve aşırı etkili yenilgi durumlarından kurtulmaya yardımcı olur. Bir seyahat taşı olarak tatildeyken hastalığı önler, yalnız seyahat edenler için koruyu etki yapar ve çocukları yolculuk sırasında hastalık ve kazalardan korur.

AMETİST
Ametist taşı etraftaki negatif enerjiyi arındırarak pozitif enerji yayar. Psişik saldırılara karşı kalkan görevi görür. Ruhsal farkındalığı uyandırır ve spiritüel gelişimi destekler. Kişiyi alkol, sigara, uyuşturucu gibi bağımlılıklardan arındırarak zihinsel açıklık sağlar. İletişim konularında çok güçlü etkileri olduğu için kişiyi destekler.

AKİK
Kişiyi ruhsal açıdan korur. Strese karşı koruyucu etkisi vardır. İnsanı negatif enerjiden kurtarır. Cilt hastalıklarına iyi gelir. Bedeni güçlendirici etkisi vardır. Kendini ifade etmekte zorlananlara iyi gelir. Ağrıları azaltır. Taşıyan kişiyi tehlikelere karşı koruyucu etkisi vardır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR