Doğal Taşlı Burç Kolyeleri
Doğal Taşlı Burç Kolyeleri

Doğal Taşlı Burç Kolyeleri (KOLYESTT02989)

Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)
:

Doğal Taşlı Burç Kolyeleri
Burçlara göre doğal taşlar veya burç taşları doğdunuz tarihe göre belirlenir. Her burcun kendisiyle ilişkili birden fazla değerli taşı vardır. Astrolojiden türetilen Astral taşlar olarak da bilinirler ve eski zamanlardan beri çeşitli inançların önemli bir parçası olmuştur. Temel varsayım, bir kişinin Astrolojik burcunun, onun gizli gücünü uyandırmasını sağlayan yeryüzündeki bir değerli taşla (veya daha fazla) bağlantılı olduğudur. Taşların ayrıca bir kişinin zihnine ve vücuduna fayda sağlamak için koruyucu ve iyileştirici özelliklere sahip olduğuna inanılır.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Pembe kuvars
Taş özellikleri : Kalbi travmalara karşı korur. Öfke ve kızgınlığı gidererek, kalbin iyileşmesine yardımcı olabilecek huzurlu ve sakinleştirici bir his verir. Stresi ve endişeyi hafifletmerye yardımcı olur. 

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Yeşim
Taş özellikleri : Eklem ve kaslar üzerinde etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırır ve cildin yenilenmesini sağlar. Uyku halinde kullanıldığında ağrıların giderilmesine yardımcı olur ve uyku problemlerinde etkilidir.


İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
Akik
Taş özellikleri : Taşıyan kişiyi ruhen korur ve güç verir. Metabolizmayı hızlandırır. Kendini ifadeyi kolaylaştırır. Ağrıları azaldır, strese karşı etikilidir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
Ametist
Taş özellikleri : Negatif enerjiyi vücuttan uzaklaştırmaya yardımcı olur. Pozitif enerji üretimini destekler. Odaklanmayı artırır. Meditasdyonda kullanılır. Kaygıyı uzaklaştırır. Kolestolün dengelenmesinde yardımcı olur.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Labradorit 
Taş özellikleri : Vücutta akan enerjiyi dengeler, bilinci yükseltir ve ruhsal enerjileri temel alır. Gizli kalmış yetenekleri uyandırır. Algılamayı artırır.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Azazonit
Taş özellikleri : İki kişi arasındaki uyumu dengeler. Hakikat ve doğruluğu simgeler. Doğru kişiler ile iletişim kurmaya yardımcı our. Otokontrol sağlamada etkilidir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Kristal kuvars
Taş özellikleri : Negatif enerjiyi dağıtır, radyasyonu toplar. Duygusal dengeleyicidir. Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir. Göz için şifadır.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Kaplan gözü
Taş özellikleri : Özgürlük ve bağımsızlık hislerini artırır. Boyun ve migren ağrılarına yardımcı olur. Yaşama gücü, canlılık ve dayanma gücü sağlar.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Lapis
Taş özellikleri : Kaygıyı azaltır. Depresyona karşı koruyucu etkileri vardır. Uykusuzluk ve baş dönmelerinde etkilidir. Zihin açıklığı ve derin düşünceye yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Oniks
Taş özellikleri : Kadın ve erkek ilişkilerinde denge sağlar ve ilişkiyi güçlendirir. Depredyona karşı iyi gelir. Hastalıklara karşı enerjiyi tazeler ve vücudun direnç kazanmasına yardımcı olur.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Florit 
Taş özellikleri : Baş dönmesi ve baş ağrılarında etkilidir. Dengeleyici etkisi ile vücuttaki enerjinizi korumaya yardımcı olur. Konsantrasyonu artırır ve sezgileri güçlendirir. 

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Turkuaz
Taş özellikleri : Özgüveni yükseltir. Kandaki oksijen miktarını dengelemeye yardımcı olur ve yaşam gücünü yükseltir. Tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur. Nazara karşı korur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR